1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Faction için Naçizane bir öneri

'Öneri ve Fikirler' forumunda LapisBlqk tarafından 29 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. LapisBlqk

LapisBlqk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhabalar Efendim Öncelikle yorumumu okuyacağınız için yada okumaya tenezzül edeceğiniz için teşekkürler. Önerime gelirsek;
    Bence factiona katil/savaşçılık sistemi gelmeli. Şuan factionda pvp den pek zevk alınmıyor. Set sıkıntısı olmadığından sanırım.(benim görüşümdür dakikada bir küçük şeytan kesince veya herkes isteyince set verince)bence aylık en çok öldürenler listesi olsun ve kazanan Katil/Savaşcı TAGI alıp ekstra birkaç ödül/özellik alabilir. Factionstaki rekabetin geri gelmesi dileğiyle!
    Not: Benim nacizane önerim oyuncuların adam öldürünce puanı olup ölünce puanının bir kısmını öldüren kişiye vermeli. Bu sayede usulsüz puan kasmanın önemi olmaz.
    Örnek olarak; ben 40 kişi öldürdüm 30 puanım oldu @UnioDex beni öldürdün benim 10 puanım senin oldu ve çok ölenlerden puan düşmez veya hep aynı kişiye ölenlerden.

Görüşleriniz benim için önemli!
    -Eski Bir Oyuncu

Nadirg159 ve Destrooyer_ bunu beğendi.
  2. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Bence şuanki haliyle bile factıons cok eklentisi olan bir sunucu, B ueklentiler (özellikler) getirilebilirmi getirilemzmi bilemem.
    Ama getirilmemesi bence daha iyi olur

3. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Yenilik her zaman iyidir bence getirilmeli.

4. DominicToretto

DominicToretto Fast And Furious!

Alınan Beğeniler:
    4
    KitPvP Gibi Birşey FFA Gibi Demi :D Ama Factionsta Güzel Olur. O Puanlar İle de Eşya Satın Alınabilir.

5. LapisBlqk

LapisBlqk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Katılmıyorum bence faction eklentili güzel default tahta kılıçla vs atmanın ne anlamı var yenilik güzeldir :)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 30 Oca 2019 ---
    Teşekkürler
    Bencede

Bu Sayfayı Paylaş