1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Güvenlik İşi Arıyorum

'Konu Dışı' forumunda agusla tarafından 4 Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. agusla

agusla Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Güvenlik sektörü çok fazla yorucu bir alandır. Dışarıdan bakıldığı zaman ne kadar kolay gibi dursa da insanlar üzerinden baskı hissediyorlar. Ben de bir süre sonra baskıya dayanamadığım için yıllardır çalıştığım ve bütün sertifikalarını aldığım işimden ayrılmak zorunda kaldım. Fakat ödemelerimin birikmesi üzerine kendime yeni iş bulmam gerekiyordu. Bir arkadaşım cv benim sitesini önerdiği siteye girdiğim zaman birçok güvenlik ilanı olduğunu gördüm. Cvbenim sitesinin bana en büyük katkısı ise iş verenlerin olumlu veya olumsuz şekilde geri dönüşlerini yapmasıydı. Diğer sitelerde başvuru yaptığım zaman geri dönüş olmuyordu. İş ilanları aktif olduğu için firmalar kısa sürede iletişime geçiyor. İş pozisyonları ise tam olarak istediğim gibiydi. Dönüş aldığım firmalarla görüşme yapacağız. Sizde bildiğiniz eleman arayan firmaları yazarsanız sevinirim.

2. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Ya burda sana bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok diye düşünüyorum. Sonuçta burası bir oyun forumu.(Belki çıkar 2 3 kişi)

3. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Abi sen yanlış yere gelmişsin :)

4. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    UnioCraft FBI Güvenlik kurumu bunu beğendi !

Bu Sayfayı Paylaş