1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Sizde bedava cape mi istiyorsunuz? - [FORGE] [MOD]

'Konu Dışı' forumunda ezL_ tarafından 5 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. ezL_

ezL_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba dostlar! ben Mustafa. Bugün sizlerle çok istediğiniz şeyi nasıl bedavaya alabileceğinizi söyleyeceğim.

Bu mod sadece sizde gözükür.

Başlıktan'da anlayacağınız gibi size nasıl bedava pelerin alacağını göstereceğim.

İlk öncelikle hesabınızın bir premium olmasına gerek yok istediğiniz bi hesapla yapabilirsi.

1. Adım
    MinecraftCapes | Free MinecraftCapes: Bu site link'ten istediğiniz bir isimle kayıt oluyorsunuz. Bunu yapmassanız aksi takdirde oyunda cape'de gözükmez.

2. Adım
    MinecraftCapes | Free MinecraftCapes: Burda da demek istediği şu.

Forge: Forge'yi kurup mods klasörüne atmak
    (Non Forgeyi Kullanmayın Olmuyor!)

Bunlardan birini seçtikten sonra sürümünü ayarlayınız.

3. Adım

İstediğiniz sürümün modunu indirdikten sonra

Windows Tuşu+R'ye basın ve %appdata% yazın.

Bundan sonra yoksa bir mods klasörü oluşturun ve içine indirdiğiniz modu atın.

4. Adım
    Oyuna girdiniz ama hala cape'in skini gözükmüyor veya kendisi mi gözükmüyor? Sıkıntı değil çünkü ben size anlatmadım. MinecraftCapes | Free MinecraftCapes sitesine giriyorsunuz ve gallery'e mouse'unuzun imlecini üstüne getiriyorsunuz.

Ekran Alıntısı.PNG

-------------------------------------------------------------------------------------

6. Adım:
    Burda ne yazdığını size birer birer anlatacağım.

Head Capes - Kafa Pelerinleri: Kendi kafanızın olduğu bir pelerin mi istiyorsunuz? Sıkıntı değil head capes'e tıklayarak istediğiniz ismin kafasını yerleştirebilirsiniz!

Banner Capes: Bunları hepiniz bilirsiniz optifine'da bu seçenek var? Creeper'dan pikachu'ya L yazısından ._. yüzlü capeye kadar herşeyi yapabilirsiniz. Minecraft Banners :: Miners Need Cool Shoes Skin Editor bu linkten istediğinizi yapın veya randomize'a tıklayıp saçma bir şey yap!

Grab Players Cape: Bu seçenekte istediğiniz oyuncuların pelerinini almanıza yardımcı oluyor.

Random Capes: Bu da sitenin kendi bir özelliği Random Capes'e basarak rastgele bir pelerin alabilirsiniz mesela ben bakarken türk bayraklı bir tane buldum umarım beğenirsiniz
    getCape.png
    Minecon Capes: Geldik işin tatlısına! Bu pelerinler mojang'ın 1 yılda 1 yaptığı bir event'dir. Ve her yıl yeni capeler verilir. Tabi minecon için bilet almak istemiyorsanız burdan yapabilirsin!

Minecon Capeleri Aşağıda!
    indir.png 2011
    indir (1).png 2012
    indir (2).png 2013

2014'de minecon olmamıştır neden olduğunu bulamadım :/.
    indir (3).png
    indir (4).png
    CubedCon Capes: Cubed Con Mojang'ın değildir. Bu bir sunucudur ve bu capeler'de bu sunucuya aittir. CubedCon Cape 2016 Aşağıda
    2016.png
    Special Capes: Bu capeler ya mojang developerlarinin yada minecraft'a katkısı olanların capeleridir.

Staff Capes: Staff capes bu mod'un developerları'nın capeleridir.

Adım 7: Siteye kayıt olduktan sonra ve giriş yaptıktan sonra bu siteye girin MinecraftCapes | Free MinecraftCapes: Girdiğinizde Choose Cape File diye bir şey göreceksiniz ona basın ve indirdiğiniz capeyi nereye attıysanız açın. Eğer capeyi silmek istiyorsanız ordaki kırmızı butona basın.

Ve oyuna girin capenizin tadını çıkarın eğer olmazsa reply atabilirsiniz iyi günler!

2. ezL_

ezL_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
  3. xOzgurEraslan

xOzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    Eline sağlık capesi(pelerin)'i olamayan arkadaşlar için iyi bir fikir.

Bu Sayfayı Paylaş