1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Yeni Bir Minigames

'Öneri ve Fikirler' forumunda _pro54CB tarafından 15 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. _pro54CB

_pro54CB Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyunumuzun adı: BowGames

Oyun bolca stratejik zeka unsuru gerektirecek.

Şimdi oyuna başlarken kitler olacak
    -Oyun Parasıyla alınan kitler
    Bunu açıklayacak olursak oyun içerisinde her Win aldığınızda veya oyun içerisinde adam öldürme istatiğinize göre size oyun içi para verilecek ve bu parayla hazır kitlerden alabileceksiniz.

-Kredi ile alınan özel kitler
    Bu kitler çok güçlü kitler olucak ve hesaptan hesaba aktarilmicak örneğin
    Güç 8, alev vs.

[Başlayalım]
    Oyuniçeriğinegelecek olursak;
    İki takımda 50 şer puanla başlıyor oyuna ve takımdan her 1 kişi öldüğünde 1 puan siliniyor ve puanı kalmıyan takım kaybediyor.
    - Takımlar 10 kişilik iki grup. Mavi ve kırmızı.
    -Proje şuan kaba taslak olduğundan mapla ilgili fazla bir bilgi veremem lakin
    Çok özel bir ok savaşı buildi yapılabilir.
    -Tabiki takımlar birbirine müdahale edemicek arada bir geçme çizgisi olucak o çizgiyi geçmeleri engellenecek.
    -Tıpkı survival game'de olduğu gibi sezonlara ayrılacak her sezon kazanına ödül verilecek.

Şimdilik çok az ayrıntı verdiğimin farkındayım eğer birlikte hareket edilirse güzel birşey çıkabilir ortaya.
    Hayırlı forumlar.

CemmSHN bunu beğendi.
  2. CemmSHN

CemmSHN Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    BEN BEĞENDİM GERÇEKTEN GÜZEL DÜŞÜLMÜŞ BİR PROJE FAKAT YETKİLİLER ZATEN ÇOK FAZLA ZORLANIYORLAR BU ZAMAMLAR GELMESİ İMKANSIZ GİBİ İLK ÖNCELİK BUGLAR VE YENİLİKLER İKİNCİ PLANDA İSE YENİ MİNİGAMESLER YER ALMAKTA

_pro54CB bunu beğendi.
  3. _pro54CB

_pro54CB Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Haklısın dostum ama bana göre buglar ikinci plana atılmalı, yeni oyuncular çekmek için yenilik şart.

4. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Bana belirttiğin oyun "TurfWars" u hatırlattı.:DTurfWars'un eklenmesi Skywars,Factions gibi ayrı bir sunucu yapılmayabilir.Bunun yerine "MixGames" içinde olması daha muasır olacaktır.:)

5. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Bunun yerine Bedwars, BuildBattle, Creative gibi daha büyük oyunlar gelirse bence daha mantıklı olabilir. Şuan da sunucu'da zaten yeteri kadar PvP server'i oldu az da Buildle alakalı bir şeyler gelirse güzel olur.

I_Just_Loved_You, Arwin1 ve CemmSHN bunu beğendi.
  6. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Bedwars zaten gelmek üzere.:DCreative çok demode kaldı sanki.SpeedBuilders ve BuildBattle daha iyi olur.

CemmSHN ve _Anshton bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş