1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Moderatörlere Forum

'Konu Dışı' forumunda EnesOyundaSB tarafından 27 Şub 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. EnesOyundaSB

EnesOyundaSB Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Üslübuma karışamazsın.Ki ilk yazında %90 ı seni biliyor filan demişsin.Ben bütün klanlarda bütün ortamlarda bulundum.Herkes yok yap et git kafasında bende yapmadığımdan hep kavga ettim sende kavga ettiklerimdensin ve konuyu objektifmi denir bilmem ama öyle düşünmüyorsun bu sebepden.Yaşına göre konuş.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 28 Şub 2018 ---
    Orda benim banım hakkında 3 saat beni banlatanla destek verilirken ben ban yiyen oyuncu olarak aşşa odadayken beni çekmiyorlar.3 saat sonra çekincede yok mesai saatlerimde ilgileniyorum diyip kickliyor.Doğru olan bu sanırım dimi ?
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 28 Şub 2018 ---
    Ve dün selimde dedi yeni modların bilgisi yok benden yardım alıyorlar dedi.Daha flood,spam,killaura ney bilmezken konulara cevap vermeniz çok güzel.

iPriemnik bunu beğendi.
  2. Leejey

Leejey Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    130
    Size banınız hakkında 4 kere destek verdim ve siz de ısrarla aynı şekilde TS3 üzerinden destek istemeye devam ettiniz. Mesai saati derken oyuna girdim birkaç saat boyunca sunucuda durdum ve çıktım. Bundan dolayı size mesai saatim değil dedim ve siz de yanlış anlatmaya başladınız. Size TS3 üzerinden destek vermemem gerekiyordu ama ben vermeyi tercih ettim. Önceden yine aynı konuları konuştuk ve bir kere işim vardı diye neden böyle yaptığınızı anlayamadım. Odadan atma mevzusuna gelirsek, ben size ilgilenemeyeceğimi söylediğimde ''Sen moderatör değil misin, ilgileneceksin'' demeniz neden olarak gösterilebilir. Yanlış yönlendirme yapıp olayları saptırarak anlatmayınız.

ErenOzsahin10, iMrRuthless_ ve _Vexoy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş